skuteczny e-commerce w modzie

24.10.2019, Łódź

Zarejestruj się

Opinie uczestników FBC 2017

2018-05-14

Marcin Gromek, Feria

Ogromnym walorem Fashion Business Congress była możliwość zapoznania się w ciągu niespełna jednego dnia z całym wachlarzem aktualnych rozwiązań dla branży e-commerce, prezentowanych przez liderów rynku. Zdecydowanie efektywnie spędzony czas!                                                                                            

Marta Klimczak, events & customer education specialist, FreshMail

Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w Fashion Business Congress. Nasze stoisko odwiedziło wiele renomowanych firm z branży mody, menedżerowie i specjaliści z sieci handlowych, z którymi omawialiśmy ich problemy i szukaliśmy wspólnie najlepszych, najefektywniejszych rozwiązań. Atmosfera kongresu sprzyjała owocnym kontaktom, wymianie wiedzy i kreatywnym pomysłom, które rodziły się w trakcie niezwykle ciekawych rozmów z przedstawicielami branży fashion. Na pewno będziemy brali udział w kolejnych eventach organizowanych przez firmę Promedia, ze względu na wysoki poziom organizacyjny i merytoryczny tych imprez.

Anna Siry, sales manager, Positive Coworking 

Na pewno jest wiele pytań, jakie zadajesz sobie wkraczając w świat e-biznesu: Co powinienem wiedzieć? Jakie narzędzia wykorzystywać? Co pomoże mi pozyskać  klientów? Fashion Business Congress to wydarzenie, które pozwoli ci uzyskać odpowiedzi na każde z tych pytań. Dodatkowo zdobędziesz cenne relacje z ludźmi, którzy mają podobne wyzwania do twoich. Uzyskasz wsparcie, nowe inspiracje i pomysły. W Positive Coworking tworzymy oprogramowanie IT dla biznesu, tj. sklepy internetowe, systemy CRM czy aplikacje mobilne. Doskonale wiemy, że obecne i najbliższe lata to nieustanna moda na nowe technologie. Dlatego z organizatorami wydarzenia współpracujemy stale, bo dzięki nim możemy bezpośrednio spotkać się z naszymi partnerami i potencjalnymi klientami i edukować ich z zakresu nowych technologii. Współpraca ta jest dla nas bardzo cenna i wzbogaca nas o nowe doświadczenia. Dziękujemy!

Edyta Godziek, PR & marketing manager, SerwerSMS.pl

Fashion Business Congress to miejsce, gdzie moda i biznes spotykają się z nowymi technologiami wspomagającymi przede wszystkim sprzedaż, ale także budowanie lojalności klienta oraz pozytywnego wizerunku firmy. SerwerSMS.pl korzysta z takich momentów, bo dają niesamowitą możliwość na bezpośrednie spotkania z branżą, która tak naprawdę ma największe i wymierne efekty z korzystania z komunikacji SMS. To, że możemy porozmawiać, pokazać siłę wiadomości SMS, a także jej nieustanną skuteczność, jest nie do przecenienia. Z organizatorami Fashion Business Congress spotkaliśmy się już nie pierwszy raz, ale na pewno też nie ostatni, ponieważ bardzo mocno cenimy sobie zarówno doskonałą organizację i współpracę przy tworzeniu kongresu, jak i wymierne efekty, które w gruncie rzeczy są motorem napędowym tego typu spotkań.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×