skuteczny e-commerce w modzie

24.10.2019, Łódź

Zarejestruj się

Optymalizacja pracy w branży Retail

2018-07-09

„Optymalizacja pracy w branży Retail” to temat wykładu, który poprowadzi Michał Czwojdziński, Vice Prezes Zarządu LSI Software.

Dzięki tej prelekcji będzie można dowiedzieć się więcej na temat m.in.:

- obsługi wielu kanałów sprzedaży w jednym zintegrowanym systemie,

- realizacji złożonych celów marketingowych z wykorzystaniem zebranych wcześniej danych,

- zarządzania oprogramowaniem i stanami magazynowymi z poziomu centrali,

- optymalizacji kosztów zarządzania towarem.

Prelegent, Michał Czwojdziński, to Vice Prezes Zarządu LSI Software.

Grupa LSI Software jest producentem nowoczesnych rozwiązań informatycznych przeznaczonych do kompleksowego i efektywnego zarządzania firmą. Główne branże, na których skupia się firma to branża detaliczna (retail), gastronomiczno-hotelarska (hospitality), rekreacyjno-sportowa oraz kinowa.

LSI Software tworzy i rozwija system POSitive Retail, który jest wykorzystywany w ponad 2500 sklepach w Polsce. Wśród klientów są m.in. Martes, Ochnik, Hexeline, Kastor, NaturHouse, VeroModa, Bestseller.

POSitive Retail jest narzędziem pracy sprzedawców, kierowników sklepów i sklepu internetowego, szefów dystrybucji oraz centrale sieci. Posiada rozwiązania antyfraudowe, narzędzia do sprzedaży wielokanałowej (Omni-Channel), możliwość centralnego zarządzania cenami, rozbudowane systemy lojalnościowe, możliwość wydajnego zarządzania obrotem towarowym, opcje zapewniające bezpieczeństwo danych i wiele innych rozwiązań kluczowych dla efektywnej sprzedaży i obsługi klientów oraz skutecznego zarządzania siecią sklepów.

LSI Software jest notowana na GPW w Warszawie od 2006 roku.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×