skuteczny e-commerce w modzie

24.10.2019, Łódź

Zarejestruj się

Specjalna oferta noclegów dla uczestników konferencji

2018-09-24

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty noclegów, którą dla uczestników Fashion Business Congres przygotował Łódzki Historyczny Kompleks Apartamentowy - GOOD TIME.

W skład kompleksu wchodzą trzy siostrzane obiekty apartamentowe: GOOD TIME APARTHOTEL, GOOD TIME RESIDENCE I LOFT PIOTRKOWSKA BY GOOD TIME. Znajdują się one w tej samej, wyjątkowej lokalizacji, w jednej z Łódzkich kamienic, z dziedzińcem wewnętrznym, przy słynnej i historycznej ul. Piotrkowskiej, pod numerem 120. Odległość apartamentów od Fabryki Grohmana, w której odbywa się konferencja, wynosi 2,5 km.

Pokoje utrzymane są w stylu robotniczym z wyeksponowaną odkrytą cegłą na ścianie oraz w stylu rezydencjonalnym. Apartamenty wyposażone są w aneksy kuchenne, dzięki którym goście mogą przygotowywać posiłki we własnym zakresie. Każdy z obiektów pokazuje inną część historii miasta, ale każdy nierozerwalnie łączy się z rozwojem miasta na przełomie XIX i XX wieku. 

W ogólnodostępnej części budynku, restauracji i lobby, funkcjonuje galeria sztuki ze zmienną ekspozycją. Prezentowane w niej prace z zakresu fotografii i malarstwa zawsze nawiązują do Łodzi, zachodzących w niej zmian, wydarzeń historycznych i sztuki.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×