skuteczny e-commerce w modzie

11. edycja | 24.10.2019 | Łódź

Zarejestruj się

WearFits - rewolucja modowa 3D

2019-06-10

Podczas Fashion Business Congress będzie można zapoznać się z innowacyjną technologią WearFits®

WearFits® to technologia fotorealistycznej prezentacji i animacji odzieży, na dowolnym typie sylwetki, która umożliwia przymierzanie i dopasowywanie cyfrowych modeli ubrań on-line oraz w Augmented Reality. Aplikacja zapewnia wysoką jakość wizualizacji i animacji video, dzięki fizycznej symulacji tkanin na realnie odwzorowanych sylwetkach kupujących.

WearFits® poprzez precyzyjne odwzorowanie ubrania oraz rozmiaru stanowi doskonałą alternatywę dla dotychczasowych metod prezentacji produktów w e-sklepach (zdjęć). Wirtualna przymierzalnia może ograniczyć zwroty, wynikające ze złego doboru rozmiaru, praktycznie do minimum.

Jak działa wirtualna przymierzalnia WearFits®?

Klient wprowadza w sklepie internetowym kluczowe informacje na temat swojej sylwetki: wzrost, szerokość ramion, talii i bioder.

Na podstawie tych danych generowany jest dokładny, cyfrowy model 3D człowieka. Następnie, podczas przeglądania asortymentu sklepu, dla każdego produktu w czasie rzeczywistym generowana jest krótka animacja o wysokiej jakości, prezentująca dane ubranie na postaci odzwierciedlającej sylwetkę kupującego.

Dzięki temu, klient może dokładnie obejrzeć, jak konkretny produkt o wybranym rozmiarze będzie prezentował się na jego sylwetce, uwzględniając także rodzaj i naprężenia materiału.

Dla kogo zostało stworzone WearFits?

Technologia WearFits® umożliwia: producentom łatwe digitalizowanie lub importowanie ubrań z postaci 2D do 3D w platformie, sklepom - prezentowanie ubrań na sylwetkach klientów zarówno na stronach WWW, jak i w aplikacjach mobilnych w technologii AR. Natomiast klientom końcowym błyskawiczne utworzenie modelu 3D własnej sylwetki w oparciu o zaledwie kilka pytań i przeglądanie na niej asortymentu sklepów.

WearFits tworzą miłośnicy świata mody, biznesu, gier, efektów specjalnych 3D, informatyki i nauki. Pomysłodawcami projektu są: Katarzyna Burda, która od 7 lat pracuje w obszarze social media i mody, Łukasz Rzepecki - przez 10 lat prowadził własny software house, współtwórca startupu Autenti, oraz Krzysztof Hrycak - od ponad 10 lat prowadzi studio grafiki, animacji i efektów specjalnych Nolabel (na koncie m.in. nominacja do Oscara). Szefem rozwoju produktu jest Tomasz Runowicz, który przez ostatnie dwie dekady dzielił swój czas pomiędzy pracą w produkcji i postprodukcji filmowej, jako operator obrazu oraz supervisor VFX.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×