skuteczny e-commerce w modzie

11. edycja | 24.10.2019 | Łódź

Zarejestruj się

Wirtualne Przymierzalnie - technologia, która doradza, ale nie ocenia

2019-06-28

O wirtualnych przymierzalniach, gorącym temacie ostatniego czasu, opowie Tomasz Runowicz - Chief Product Officer w WearFits.

Podczas prelekcji zostanie przedstawiony przegląd rynku wirtualnych przymierzalni - dotychczasowy rozwój, stan bieżący i prognoza na przyszłość. Porównane zostaną również technologie i wykazane wady i zalety poszczególnych rozwiązań.

Tomasz Runowicz to Chief Product Officer w WearFits, startupie, który ma zamiar zrewolucjonizować odzieżowy e-commerce, tworząc technologię, która pozwoli zwiększyć komfort zakupów online pozwalając Klientom sklepów przymierzyć produkt bez potrzeby wychodzenia z domu.
Jego wczesne zainteresowanie cyfrowym obrazem stopniowo ewoluowało w kierunku innych sztuk wizualnych, a ostatecznie produkcji filmowej, owocując tytułem Operatora Obrazu na Arts Institute at Bournemouth, UK. Pierwsze profesjonalne doświadczenia zdobywał w branży filmowej w Wielkiej Brytanii, aby w końcu powrócić do tematu CGI i efektów wizualnych. Przez ostanie dziesięć lat jego rola ewoluowała od niezależnego artysty do supervisora VFX i kierownika produkcji. W WearFits organizuje codzienną pracę nad produktem i kontroluje jakość od strony wizualnej i UX.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×